Wyszukiwarka
Numer telefonu opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora
Adresy e-mail
Godziny pracy Odbiory osobiste są możliwe po wcześniejszym umówieniu w Tychach.
Podłoga drewniana, deska Barlinecka Jesion Coffee Grande Barlinek Decor Line
Opis
Podłoga drewniana, deska Barlinecka Jesion Coffee Grande Barlinek Decor Line
Deska charakteryzująca się wyraźnym usłojeniem i naturalnymi różnicami kolorystycznymi drewna. Całość barwiona w kolorze ciemnobrązowym, zabezpieczona lakierem półmatowym. Struktura drewna podkreślona zabiegiem szczotkowania.
W przeciwieństwie do paneli są przyjemnie ciepłe w dotyku, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu ani roztoczy, przez co są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Doskonale tłumią hałas, a dzięki zdolności absorbowania wilgoci regulują mikroklimat pomieszczenia. Drewniana Deska Barlinecka daje również możliwość kilkukrotnego szlifowania i wielokrotnej renowacji lakieru.
Dane techniczne
| Producent | Barlinek |
| Pełna nazwa | Jesion Coffee Grande |
| Kolekcja | Decor Line |
| Kod | 1WG000676 |
| Grubość | 14 mm |
| Wymiary | 2200 x 180 mm |
| Gatunek | Jesion |
| Powłoka | lakier matowy |
| Lamelowość | 1-lamelowa |
| Zamek | Barclick 5GC |
| Gwarancja | 20 lat |
| Ilość metrów w paczce | 2,77 m² (7szt. x 2200mm lub 6szt. x 2200mm + 2szt. x 1092mm) |
| Cena | za 1 m² zawiera 23% VAT (sprzedaż tylko na pełne paczki) |