Wyszukiwarka
Numer telefonu opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora
Adresy e-mail
Godziny pracy Odbiory osobiste są możliwe po wcześniejszym umówieniu w Tychach.
Podłoga drewniana, deska Barlinecka Dąb Porto Grande Barlinek Decor Line
Opis
Podłoga drewniana, deska Barlinecka Dąb Porto Grande Barlinek Decor Line
Efekt postarzenia uzyskano poprzez naturalne spękania, szczotkowanie deski oraz jej czterostronne fazowanie. Drewno wybarwione na ciemny kolor i zabezpieczone olejem naturalnym.
W przeciwieństwie do paneli są przyjemnie ciepłe w dotyku, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu ani roztoczy, przez co są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Doskonale tłumią hałas, a dzięki zdolności absorbowania wilgoci regulują mikroklimat pomieszczenia. Drewniana Deska Barlinecka daje również możliwość kilkukrotnego szlifowania i wielokrotnej renowacji lakieru.
Dane techniczne
| Producent | Barlinek |
| Pełna nazwa | Dąb Porto Grande |
| Kolekcja | Decor Line |
| Kod | 1WG000624 |
| Grubość | 14 mm |
| Wymiary | 2200 x 180 mm |
| Gatunek | Dąb |
| Powłoka | olej naturalny |
| Lamelowość | 1-lamelowa |
| Zamek | Barclick 5GC |
| Gwarancja | 20 lat |
| Ilość metrów w paczce | 2,77 m² (7szt. x 2200mm lub 6szt. x 2200mm + 2szt. x 1092mm) |
| Cena | za 1 m² zawiera 23% VAT (sprzedaż tylko na pełne paczki) |