Wyszukiwarka
Numer telefonu opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora
Adresy e-mail
Godziny pracy Odbiory osobiste są możliwe po wcześniejszym umówieniu w Tychach.
Pilaster Creativa KDS-01
Opis
Pilaster Creativa KDS-01
Pilaster może stanowić efektowną dekorację wejścia. Pilaster jako boczna część obramowania drzwi wywodzi się ze starożytnej tradycji architektonicznej. Jest to rodzaj płaskosłupa w formie występu z lica ściany, który w swojej dolnej części może być umieszczony na bazie pilastra a u góry zwieńczony głowicą. Zastosowanie pilastra w nowoczesnej architekturze sprawia, że wnętrze staje się dostojne i eleganckie.
Zalety produktów Creativa:
- listwy i dekory sztukateryjne są eleganckim elementem wykończeniowym, przeznaczonym do stosowania wewnątrz obiektów
- są odporne na wilgoć, niepalne i nietoksyczne
- maskują błędy wykonawcze powstałe na etapie budowy
- w zależności od potrzeb i miejsca montażu, dzielą płaszczyzny ścian i sufitów, poprawiając proporcje pomieszczeń
- z uwagi na niską masę są łatwe i szybkie w montażu
Dane techniczne
| Producent: | Creativa by Cezar |
| Model: | KDS-01 |
| Wysokość: | 2400 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Grubość | 21 mm |
| Struktura: | faktura gładka, satynowa, pomalowana farbą podkładową |
| Właściwości: | lekka, twarda, odporna na wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna |
| Malowanie: | dowolne wodne farby np. akrylowe. |
| Cena: | za 1 sztukę zawiera 23% VAT |