Wyszukiwarka
Numer telefonu opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora
Adresy e-mail
Godziny pracy Odbiory osobiste są możliwe po wcześniejszym umówieniu w Tychach.
Panele winylowe Pure Oak Brown 5,5mm Classen Nuva Selected ze zintegrowanym podkładem
Opis
Panele winylowe Pure Oak Brown Classen Nuva Selected ze zintegrowanym podkładem
NUVA to nowoczesna podłoga niezawierająca PVC montowana na KLIK. To połączenie designu oraz technologii. Strukturalna, ultramatowa powierzchnia, powstała tak, aby realistycznie odzwierciedlać dekor i tworzyć naturalne wrażenie.
Wszystkie produkty NUVA przeznaczone do montażu na klik wyposażone są w V fugę w warstwie użytkowej. Oznacza to, że kolor i wzór deski są również widoczne w V fudze. Dzięki temu powierzchnia jest jednolita. Panele są w 100% wodoodporne.
Zintegrowany podkład: 1 mm
Dane techniczne
| Nazwa dekoru, kod: | Pure Oak Brown, 65235 |
| Kolekcja, producent: | Nuva Selected, Classen |
| Klasa ścieralności | AC6 |
| Grubość | 5,5 mm |
| Wymiary: | 1290 x 203 mm |
| Powierzchnia | warstwa użytkowa 0,70 mm, struktura drewna matowa, wgniatana 4-stronna V-fuga |
| Gwarancja | 25 Lat |
| Zamek: | Megaloc AquaProtect |
| Sposób montażu | na klik |
| Ilość metrów w paczce: | 2,356 m² (9 szt.) |
| Cena: | za 1m² zawiera 23% VAT (sprzedaż tylko na pełne paczki) |