Wyszukiwarka
Numer telefonu opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora
Adresy e-mail
Godziny pracy Odbiory osobiste są możliwe po wcześniejszym umówieniu w Tychach.
Panele ścienne Marble Skin 60x30 4mm SPC Vilo
Opis
Panele ścienne Marble Skin SPC Vilo
Vilo to marka z branży wyposażenia mieszkań i domów, łącząca dobre wzornictwo i przystępną cenę. W ofercie Vilo znajdują się ściany dekoracyjne, drzwi, panele podłogowe, podkłady pod panele oraz listwy przypodłogowe i parapety wewnętrzne. To dopasowane do siebie produkty do szybkiej i samodzielnej odnowy domu. Są one dostępne zarówno w marketach budowlanych, jak i w handlu tradycyjnym. Marka Vilo jest jedną z marek Grupy Kapitałowej VOX.
Panele ścienne SPC marki Vilo to doskonały wybór dla osób, które szukają estetycznego, trwałego i łatwego w montażu rozwiązania do wykończenia ścian. Panele ścienne SPC (Stone Polymer Composite) to innowacyjna technologia łącząca kamień i tworzywa sztuczne. Dzięki temu można w prosty sposób uzyskać efekt marmurowej ściany bez konieczności stosowania ciężkich i kosztownych materiałów. Wolisz styl industrialny? Technologia wykorzystana w panelach ściennych SPC pozwala uzyskać na ścianie również efekt betonowej płyty.
Panele ścienne SPC można zastosować w różnych pomieszczeniach – idealnie sprawdzą się w kuchniach i łazienkach, gdzie ważna jest odporność na wilgoć, ale także w salonach, gdzie ich luksusowy wygląd przyciągnie wzrok. Łatwy montaż na klej pozwala na szybkie i bezproblemowe wykończenie ścian, a wodoodporna i wytrzymała powierzchnia zapewnia długotrwałą estetykę.
Dzięki swojej trwałości, wodoodporności i odporności na zarysowania, panele ścienne SPC są idealnym wyborem dla osób, które poszukują praktycznego, a zarazem eleganckiego rozwiązania do wykończenia wnętrz. Produkt ten pozwala na łatwe utrzymanie czystości i oferuje prosty montaż. Dzięki panelom SPC możesz zrealizować nawet najbardziej oryginalną aranżacje wnętrza, nie ponosząc przy tym olbrzymich kosztów.
Dane techniczne
| Nazwa dekoru, kod | Marble Skin, 6055827 |
| Kolekcja, producent | SPC, Vilo |
| Grubość | 4 mm |
| Długość | 600 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Powierzchnia | struktura kamienia, wzór płytki |
| Montaż | na klej |
| Wodoodporność | tak |
| Ilość metrów w paczce | 2,34 m² (13 szt.) |
| Cena | za 1m² zawiera 23% VAT (sprzedaż tylko na pełne paczki) |