Wyszukiwarka
Numer telefonu opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora
Adresy e-mail
Godziny pracy Odbiory osobiste są możliwe po wcześniejszym umówieniu w Tychach.
Ornament ścienny Creativa A-02P
Opis
Ornament ścienny Creativa D-03
Ornamenty w architekturze oznaczają połączenie w fantazyjny sposób motywów ozdobnych. Ze względu na właściwości dekoracyjne i różnorodność wzorów, ornamentami z powodzeniem można ozdabiać zarówno nowoczesne, jak również klasyczne pomieszczenia. Wprowadzą one do nich delikatną nutkę wytwornej elegancji oraz precyzję wykończenia.
Zalety produktów Creativa:
- listwy i dekory sztukateryjne są eleganckim elementem wykończeniowym, przeznaczonym do stosowania wewnątrz obiektów
- są odporne na wilgoć, niepalne i nietoksyczne
- maskują błędy wykonawcze powstałe na etapie budowy
- w zależności od potrzeb i miejsca montażu, dzielą płaszczyzny ścian i sufitów, poprawiając proporcje pomieszczeń
- z uwagi na niską masę są łatwe i szybkie w montażu
Dane techniczne
| Producent: | Creativa by Cezar |
| Model: | A-02P |
| Wysokość: | 328 mm |
| Szerokość | 173 mm |
| Grubość | 48 mm |
| Struktura: | faktura gładka, satynowa, pomalowana farbą podkładową |
| Właściwości: | lekka, twarda, odporna na wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna |
| Malowanie: | dowolne wodne farby np. akrylowe. |
| Cena: | za 1 sztukę zawiera 23% VAT |