Wyszukiwarka
Numer telefonu opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora
Adresy e-mail
Godziny pracy Odbiory osobiste są możliwe po wcześniejszym umówieniu w Tychach.
Nisza Creativa N-01D
Opis
Nisza Creativa N-01D
W tradycji architektonicznej niszą nazywano wnękę, wgłębienie w ścianie wewnątrz budynku, przeznaczone do celów zdobniczych; stawiano w niej posągi, urny albo pozostawiano puste. Nisza świetnie się nadaje do wnętrz nawiązujących do dworskich tradycji, stanowi mocny akcent w takim pomieszczeniu, nadając mu dawny charakter.
Zalety produktów Creativa:
- listwy i dekory sztukateryjne są eleganckim elementem wykończeniowym, przeznaczonym do stosowania wewnątrz obiektów
- są odporne na wilgoć, niepalne i nietoksyczne
- maskują błędy wykonawcze powstałe na etapie budowy
- w zależności od potrzeb i miejsca montażu, dzielą płaszczyzny ścian i sufitów, poprawiając proporcje pomieszczeń
- z uwagi na niską masę są łatwe i szybkie w montażu
Dane techniczne
| Producent: | Creativa by Cezar |
| Model: | N-01D |
| Wysokość: | 235 mm |
| Szerokość | 673 mm |
| Grubość | 210 mm |
| Struktura: | faktura gładka, satynowa, pomalowana farbą podkładową |
| Właściwości: | lekka, twarda, odporna na wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna |
| Malowanie: | dowolne wodne farby np. akrylowe. |
| Cena: | za 1 sztukę zawiera 23% VAT |