Wyszukiwarka
Numer telefonu opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora
Adresy e-mail
Godziny pracy Odbiory osobiste są możliwe po wcześniejszym umówieniu w Tychach.
Narożnik do listew naściennych zdobionych Creativa LNZ-03-1
Opis
Narożnik do listew naściennych gładkich Creativa LNZ-03-1
Narożniki do listew naściennych gładkich to niewielkie dekoracyjne elementy, będące uzupełnieniem dla sztukaterii zastosowanej we wnętrzach. Przy pomocy narożników wykonamy stylową ramę dla lustra czy obrazu. Taka rama umieszczona na efektownej tapecie, sama w sobie stanowi ciekawą dekorację. Odpowiednie użycie tych dekorów podkreśli styl aranżacji, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter.
Zalety produktów Creativa:
- listwy i dekory sztukateryjne są eleganckim elementem wykończeniowym, przeznaczonym do stosowania wewnątrz obiektów
- są odporne na wilgoć, niepalne i nietoksyczne
- maskują błędy wykonawcze powstałe na etapie budowy
- w zależności od potrzeb i miejsca montażu, dzielą płaszczyzny ścian i sufitów, poprawiając proporcje pomieszczeń
- z uwagi na niską masę są łatwe i szybkie w montażu
Dane techniczne
| Producent: | Creativa by Cezar |
| Model: | LNZ-03-1 |
| Wysokość: | 505 mm |
| Szerokość | 505 mm |
| Grubość | 27 mm |
| Struktura: | faktura gładka, satynowa, pomalowana farbą podkładową |
| Właściwości: | lekka, twarda, odporna na wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna |
| Malowanie: | dowolne wodne farby np. akrylowe. |
| Narożnik pasuje do listwy | LNZ-03 oraz LNZ-03F |
| Cena: | za 1 sztukę zawiera 23% VAT |