do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
tel. 500 078 806 pon.-pt. 8-16, sob. 8-14

Numer telefonu 500 078 806
 
opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora

Adresy e-mail

Godziny pracy PON-PT 8.00 - 16.00
SOB 8.00 - 14.00
Odbiory osobiste są możliwe po wcześniejszym umówieniu w Tychach.

Drzwi wejściowe KR-Center BASTION A-39

Wysyłka: do 2-4 tygodni
Cena: 1 184,00 zł 1184.00 / netto: 962,60 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

DRZWI WEJŚCIOWE
KR-CENTER

BASTION A-39
+
ościeżnica drewniana

Opis produktu:

Drzwi wejściowe do mieszkań Bastion A-39 odpowiadają klasie 3 według normy PN-EN 1192:2001, co oznacza, że mogą być wykorzystywane w ciężkich warunkach. Długo pracowaliśmy nad spełnieniem tych standardów, projektując je tak, by były wyjątkowo trwałe.

Kierunek otwierania drzwi:

Konstrukcja skrzydła:

Ich rama wykonana jest z drewna iglastego i została wzmocniona aluminiowym profilem. Drzwi obłożone są dwiema płytami MDF – grubość każdej z nich wynosi aż 6 mm. Zadbaliśmy także o odpowiednią izolacyjność akustyczną. Wnętrze skrzydła wypełnione jest płytą z polistyrenu XPS, który to materiał znany jest z tego, że skutecznie tłumi hałas. Dopełnieniem świetnej konstrukcji jest uszczelka zainstalowana wokół skrzydła, która nie tylko poprawia dźwiękochłonność, ale także chroni przed kurzem i zatrzymuje ciepło.

 

Wyposażenie:

W skrzydle Bastion standardowo instalujemy dwa niezależne zamki, trzy bolce chroniące przed wyważeniem drzwi, a także wizjer. W zestawie dostarczymy także próg z nakładkami aluminiowymi.

Zwracamy Państwa uwagę na możliwość zakupu drzwi Bastion wraz z wybranymi ościeżnicą oraz klamką i rozetą. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale i nerwów. Drzwi trafią do Państwa zmontowane wraz z ościeżnicą (co samo w sobie stanowi gwarancję sprawnej instalacji i idealnego dopasowania elementów), a w skrzydle wywiercimy otwory pasujące do klamki i rozety Mati.

Ościeżnice:

Rekomendowane ościeżnice :

  • Drewniana
  • Drewniana regulowana
  • Stalowa pełna i połówkowa

Kolorystyka:

Towar produkowany na specjalne zamówienie, według specyfikacji klienta. Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu. Produkcja zamówionych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic rozpoczyna się w momencie zaksięgowania zaliczki, na specjalne zamówienie Klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb o właściwościach określonych przez Klienta.

PRZY WPŁACIE NA KONTO PRZESYŁKA KURIERSKA
DO 10 SKRZYDEŁ DRZWI I 10 OŚCIEŻNIC

WYNOSI 199,90 ZŁOTYCH.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl